Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaj Dobřichovice: Jsme králové branických turnajů!!

24. 1. 2009
V dopledním turnaji jsme opět ukázali kdo je ve své kategorii v Dobřichovicích vždy nejlepší.

Slavia - Motorlet 3 : 0
V tomto zápase jsme měli opravdu hodně šancí, které jsme nevyužili. První gól turnaj dal Dany, kterém se tento zápas mimořádně povedl a korunoval to dalším gólem. Třetí úspěch zaznamenal v poslední minutě Honza Sirotník.

Slavia - Králův Dvůr 1 : 4
Zápas byl docela vyrovnaný a bojovný. Největší šance si vypracoval Kuba Křišťan, který jednou dokonce trefil tyč. Ale byl to Královák, který poprvé skóroval v 9.minutě nechytatelnou střelou nahoru.A hned se to sypalo na naší branku. Dostali jsme pak ještě tři góly, v poslední minutě Dany krásným angličanem snížil na 1:4.

Slavia - H. Měcholupy 11 : 1
Otevřeli jsme si střelnici a to doslova. Soupeř neměl prakticky žádnou šanci. Navíc se kluci o góly pěkně podělili (Heli 4, Dodo 3, Dany 3 a Kuby 1).

SEMIFINÁLE

Slavia - Admira 1 : 1 (2 : 1 na pen.)
Stejný výsledek s Admirou jako v Mostě, a co víc, byl to podobný zápas. Admira bojovala a byla párkrát i hodně nebezpečná. Prvního góla dali po rohu v 1. minutě, ale v další minutě Dodo vyrovnal a pak měl ještě dvě dobré šance, i když by bylo lepší v tom okamžilu, kdyby nahrál.
Penalty za nás proměnili David a Janis.

FINÁLE

Slavia - ČAFC 6 : 0
Finále bylo jasně v naší režii. Skóre otevřel Heli a pak začalo Janisovo velké galapředstavení. Dal celkem 4 góly a po každém vždy něco předvedl. Byl to hrdina finále!!! Ještě jeden gól dal Sirka z přímáku z pozice brankáře.
 


Co mě potěšilo:
Je vidět, že kluci jsou opravdu všichni výborní a dokáží se skvěle zastupovat, doplňovat a pomáhat. Při tréninku tomu hodně věnují a přináší to své ovoce.
Navíc David Heliman, ač odchytal jen úvodní zápas, byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.POŘADÍ

1. Slavia
2. ČAFC
3. Králův Dvůr
4. Admira
5. H. Měcholupy
6. Beroun
7. Liberec
8. Motorlet

PP