Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj Litvínov: Nikdo neměl nejmenší šanci

6. 3. 2010

Slavia - Most 15 : 0
Nejvyší turnajová výhra v historii našeho týmu. Úspěšně jsme udrželi průměr přesně gól za minutu a to jsme ještě měli pár šancí. Předváděli jsme kombinační hru s hezkými brankami.

Branky: Douděra 5, Křišťan 3, Štěpnička 3, Heliman, Sirotník, Kadlec, Žížala

Slavia - FŠ Litvínov 10 : 0
Ve stejném tempu jsme pokračovali i proti domácím. Většina gólů padala po náběhu obránce na střelu, Heli dal dva úplně stejné góly po Matesových přihrávkách. Také chvílema jsme měli období bez nápadu, ale potom hned se ho někdo ujal a padl gól. Opět to byl z naší strany hezký fotbal, brankář Kuba Muzikant si opět skoro vůbec nezachytal.

Branky: Heliman 3, Štěpnička 2, Sirotník 2, Douděra, Žížala, Křišťan

Slavia - Duchcov 13 : 0
I ve třetím zápase jsme si počínali zcela suverénně. Opět jsme si přihrávali na jeden, dva dotyky a padali z toho góly. Dany dokonce takto dal tři po sobě během jednoho svého střídání. Opět jsme soupeře nepustili k naší bráně a našem případě téměř platilo, co střela, to gól.

Branky: Žížala 3, Sirotník 3, Heliman 3, Štěpnička 2, Kadlec

SEMIFINÁLE

Slavia - Souš 9 : 2
Delší přestávky nám moc nesvědčí a potvrdilo se to i dnes. Úvod byl z naší strany najednou velmi ospalý a brzy jsme prohrávali. Dany sice hned vyrovnal, ale za dvě minuty jsme znovu prohrávali. Ale v té samé minutě znovu jsme vyrovnali Kubou na 2:2. Potom nás Štěpi poslal do vedení a to nás nakoplo. Začali jsme znovu okupovat soupeřovu polovinu a opět nám to začalo tam padat a za posledních 6 minut jsme dali 6 gólů.

Branky: Žížala 2, Sirotník 2, Křišťan, Štěpnička, Heliman, Kadlec, Douděra

FINÁLE

Slavia - Teplice 6 : 3
V posledním zápase se zrodilo největší drama. Měli jsme na tom zásluhu hlavně my, protože působili úplně mrtvým dojmem. Nehráli jsme to, co obvykle a brzy jsme prohrávali už 0:2. Avšak postupem času to bylo lepší a lepší a manko jsme vyrovnali. Další zápletka přišla pět minut před konce a s ní gól na 2:3 S tím jsme si ovšem zakrátko poradili a posledních minutách jsme rozjeli přímo exhibici. Velkou zásluhu má na tom Kuba, který dva góly dal a na další nahrál.

Branky: Štěpnička 3, Křišťan 2, Heliman

Jakub Štěpnička se stal nejlepším střelcem turnaje.

Branky celkem: Štěpnička 11, Heliman 9, Sirotník 8, Žížala 8, Douděra 7, Křišťan 7, Kadlec 3.

Sestava: Muzikant - Choc, Křišťan - Sirotník, Douděra