Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaj Říčany: První medaile na turnaji r.2000

19. 3. 2011

Dnes jsme si naposledy v této sezoně zahráli halový turnaj. Jeli jsme do Říčan, kde na nás čekaly vesměs vesnické týmy ročníku 2000 a 2001. My byli jediní 2002. Tohoto turnaje jsme se zúčastnili již v prosinci a skončili jsme sedmý. Dnes se hrálo každý s každým a vůbec to nebylo jednoduché a měli jsme i trochu štěstí.


Slavia - Zeleneč 0 : 3

První utkání jsme nezačali dobře. Na konci první minutě po již třetí střele na bránu jsme inkasovali. Pak v dalších minutách jsme se začali zvedat a i být nebezpeční před jejich brankou. Co nám to bylo platné, když nám ani nedovolí vystřelit na bránu... Navíc jsme po rychlém útoku a dorážce dostali druhý gól. Pak se sice hrálo na obě branky, ale Zeleneč dávala góly, jako v zápětí třetí. První vážnější šanci měl až 8. minutě (hrálo se 12 min.) Pudr a Heli z dálky. Kombinovali jsme, ale bez výsledku. Chytal Háječek.

 

Slavia - Průhonice 2 : 2

V druhém zápasu jsme se tak trochu ponaučili ze začátku a nedovolili jsme soupeři nějaký ten útok. Naopak, byli jsme aktivnější od úvodních minut, velkou šanci měl Sirka. Jenomže v polovině zápasu Průhonice vyslaly první střelu na naší bránu a ujali se vedení. Za minutu mohl vyrovnat Linhi, už ho tam všichni viděli, ale obránce na poslední chvíli vykopl z brankové čáry. Vyrovnání jsme se nakonec dočkali po rohu, včas na správném místě byl Bezdi.. Za minutu jsme prohráli souboj na naší půlce a po něm se soupeř opět dostal do vedení, které mohlo být ještě navýšeno, ale naštěstí to bylo pouze tyč. Až v poslední minutě brankář Melda vyslal přes celé hřiště Karla a ten své sólo zužitkoval ve vyrovnávací gól.

Branky: Bezděka, Hrubeš

 

Slavia - Radošovice 1 : 1

Radošovice na nás vlítly a už po půl minutě jsme prohrávali. Ale ne dlouho. Karel vybojoval míč a z dálky ho napálil do branky. Celý zápas probíhal v tom duchu, že my jsme hráli a soupeř stál a kopal všechno někam do pryč. Na to, jací někteří hráči byli narostlí a cvalíci, fotbal moc neuměli. My jsme se jich nezalekli a bojovali o každý míč. Chytal Bezdi.

Branka: Hrubeš

 

Slavia - Říčany "1" 1 : 1

Zápas se nesl ve snejném duchu jako s Radošovicemi. My byli jsme byli jasně lepší, soupeř jen odkopával. Do vedení nás poslal Melda, to když zblízka přehodil brankáře. A Helimu potom stála v cestě tyč. A tak jsme vedení neudrželi a bylo to po naší chybě v obraně dost laciný gól. Chytal Heli.

Branka: Melíšek


Slavia - Světice 1 : 1

Jako další nás čekal typický vesnický tým. A to byl zápas, ve kterém jsme konečně začali více střílet na bránu a soupeři nic nedovolili. Těch šancí bylo. Linhi dokonce trefil břevno, dále Heli, Sirka, Bezdi...Ale nic. Až dvě minuty Linhi nahrál Kájovi a ten si housličkami pořadně vychutnal brankáře. Ovšem po naší nesoustředěnosti vesnická výprava vyrovnala. Chytal Melda.

Branka: Hrubeš

 

Slavia - Říčany "2" 3 : 0

Velmi důežitý zápas o medaile jsme zvládli nejlépe jak jsme mohli. Byl to náš nejlepší zápas. Všichni makali ještě více než například Radošovicemi či Říčanami "1". Překrásné kombinační akce, Linhiho hattrick, to vše bylo ozdobou a velmi dobrou tečkou za naším prvním úspěchem na turnaji starší přípravky. Chytal Heli.

Branky: Linhart 3

 

Na tomto turnaji jsme byli úplně nejmladší. Soupeři byli vesměs ročníky 2000 a 2001. Co se týče fotbalové stránky, tak jsme byli jasně nejlepší. Takové akce, nikdo nepředváděl, nikdo nehrál kombinační fotbal. Soupeři byli akorát velcí a fyzicky zdatní. My ovšem důrazní techničtí a chytří. Všichni hráči hráli nad své možnosti a udělali trenérovi velkou radost.

Branky celkem: Hrubeš 3, Linahrt 3, Bezděka, Melíšek

Sestava: Hájek, Podrápský, Bezděka, Heliman - Linahrt, Sirotník, Melíšek, Hrubeš

Hráči se na postech v průběhu turnaje střídali.

 

POŘADÍ

1) Zeleneč   20:1   18

2) Radošovice   15:6   13

3) Slavia   8:8   7

4) Říčany "1"   8:11   7

5) Říčany "2"   5:8   6

6) Průhonice   4:14   5

7) Světice   2:10   2

 

PP